KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12177344

nr 1217 7344

Oidentifierad konstnär. Signerad, Ryssland, Flicka med hund. Signerad, daterad 2004. Olja på duk, 39x29 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 19 november 2018
kl 18:20:25